Firma wystawiła 4 lipca 2017 r. omyłkowo paragon poprzez wpisanie złej ilości na kasie fiskalnej. Zamiast 70, wskutek wciśnięcia przycisku dwóch zer, nabito na kasę ilość 700. Niedoświadczony w obsłudze kasy pracownik podjął próbę anulowania paragonu, ale nieudolnie. Dwie minuty później paragon został wystawiony poprawnie. Po ufiskalnieniu feralny paragon został oderwany bez nagłówka i wrzucony do szuflady, a dokładnie pod nią, przez co zaginął. Odnaleziono go dopiero teraz, po ponad 3 latach, w trakcie przemeblowania stanowiska kasowego.