Oferty pracy

Poszukujemy osoby z minimum 3-letnim praktycznym doświadczeniem jako

Prawnik ds. obsługi korporacyjnej przedsiębiorstw

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Obsługa korporacyjna spółek, w tym: przygotowywanie projektów opinii prawnych, umów, uchwał organów spółek, regulaminów, pełnomocnictw, sporządzanie raportów due diligence i innych dokumentów prawnych.
  • Obsługa międzynarodowych struktur holdingowych przy wsparciu lokalnych ekspertów prawnych.
  • Prowadzenie spraw Klientów na rynkach o zasięgu lokalnym i międzynarodowym oraz budowanie relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami.
  • Współtworzenie ofert Kancelarii.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze (mile widziane uprawnienia radcy prawnego, adwokata).
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej).
  • Doświadczenie w budowaniu relacji z Klientem.
  • Co najmniej podstawowa znajomość zagadnień podatkowych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków na piśmie.
  • Odpowiedzialność za utrzymanie wysokiej jakości powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie oraz pod presja czasu.
  • Inicjatywa i zaangażowanie w rozwój Kancelarii.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w wiodącej rynku kancelarii prawnej w Polsce.
  • Samodzielność oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Publikacja artykułów w największych mediach internetowych w Polsce.
  • Udział w konferencjach i szkoleniach branżowych.
  • Dostęp do specjalistów ze wszystkich dziedzin prawa w ramach struktury Kancelarii.
  • Pakiet dodatkowych świadczeń (opieka medyczna, karta Multisport).

Prawnik o specjalności prawo podatkowe

Wymagania

  • minimum 3-letnie praktyczne doświadczenie jako prawnik w zakresie prawa podatkowego – warunek konieczny;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w jednostkach administracji państwowej m.in. urzędach skarbowych;
  • uzyskany tytuł radcy prawnego bądź doradcy podatkowego będzie dodatkowym atutem;
  • wykształcenie wyższe prawnicze;
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z klientem;
  • biegła znajomość j. angielskiego;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i nad kilkoma projektami jednocześnie;
  • łatwość i precyzja w wyrażaniu myśli na piśmie;
  • biegła znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku kancelarii prawnych w Polsce;
  • aktywną możliwość wykorzystania języków obcych;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, pakiet Multisport.

Kancelaria Prawna Skarbiec
sekretariat@kancelaria-skarbiec.pl
kancelaria-skarbiec.pl
22 586 40 00
ul. Maciejki 13, 02-181 Warszawa
pon.-pt. 8:30-18:30

Kancelaria Prawna Skarbiec zbudowała swoją pozycję rynkową oferując usługi, które nie miały dotychczas odpowiednika na polskim rynku, łączące ze sobą doradztwo prawne, finansowe oraz usługi z zakresu szeroko rozumianego wywiadu i kontrwywiadu biznesowego.

Podejmujemy się tematów, które ze względu na swój poziom skomplikowania i międzynarodowy charakter były dotychczas prowadzone wyłącznie przez zagraniczne firmy konsultingowe.

Według prestiżowego rankingu „Home&Market” Kancelaria Prawna Skarbiec jest największą w Polsce kancelarią prawną pod względem liczby obsługiwanych klientów.