„Nie jesteśmy zwolennikami prawa do zmniejszenia pensji starszemu pracownikowi z uwagi na jego mniejszą wydajność i nie prowadzimy żadnych prac legislacyjnych w tej sprawie” – komentuje resort, noszący do niedawna nazwę Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, w odpowiedzi na doniesienia o rzekomych planach obniżania wynagrodzenia pracowników po 50 roku życia.