W stolicy Gruzji Tbilisi, Ambasador RP Mariusz Maszkiewicz i gruziński minister finansów Lasha Khutsishvili, podpisali 7 lipca nową dwustronną umowę w sprawie eliminowania podwójnego opodatkowania oraz zapobiegania przypadkom uchylania się od opodatkowania.