Dlaczego warto odwiedzić Paryż w 2019 roku? Otóż, od 22 lutego 2019r do 31 grudnia 2019r. w Atelier des Lumières dostępna jest nowa cyfrowa wystawa dzieł Vincenta Van Gogha. Jest to obowiązkowa pozycja w kalendarzu dla każdego miłośnika impresjonizmu oraz postimpresjonizmu. Dodatkowo ciekawym urozmaiceniem jest fakt, iż zanurzając się w XIX-wieczną epokę historyczną wystawy będziecie mogli posłuchać utworów z repertuaru Janis Joplin? Zainteresowani?