Rząd wpadł na pomysł jak uczcić setną rocznicę zwycięstwa Polski nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Sfinansuje zakup oraz montaż masztu i narodowej flagi dla każdej spośród 2,5 tys. gmin, które zgłoszą się do akcji „Polska pod biało – czerwoną”.